Voordeelbundels en pakketten
Met onze voordeelbundels en pakketten maakt jouw hond kennis met de lekkerste natuurlijke snacks én profiteer je van extra voordeel. Of je nu kiest voor een trio met bijzondere smaken of een compleet themapakket, iedere bundel is met zorg samengesteld voor een heerlijke afwisseling.
-
YowUp! Frozen Yoghurt - Alle Smaken (4 stuks)4 cups a 110 gram (4 smaken)Bundelvoordeel 15%YowUp! Frozen Yoghurt - Alle Smaken (4 stuks)
4 cups a 110 gram (4 smaken)Normale prijs €9,95Normale prijsEenheidsprijs per€11,80Aanbiedingsprijs €9,95Bundelvoordeel 15% -
Pens Trio - Voordeelbundel500 gramBundelvoordeel 20%Pens Trio - Voordeelbundel
500 gramNormale prijs €13,95Normale prijsEenheidsprijs per€17,65Aanbiedingsprijs €13,95Bundelvoordeel 20% -
Longtrainer Trio350 gramBundelvoordeel 14%Longtrainer Trio
350 gramNormale prijs €16,49Normale prijsEenheidsprijs per€19,39Aanbiedingsprijs €16,49Bundelvoordeel 14% -
Vis Trio - Bijzondere Smaken500 gramBundelvoordeel 20%Vis Trio - Bijzondere Smaken
500 gramNormale prijs €22,95Normale prijsEenheidsprijs per€28,85Aanbiedingsprijs €22,95Bundelvoordeel 20% -
Spaghetti Trio - Voordeelbundel350 gramBundelvoordeel 21%Spaghetti Trio - Voordeelbundel
350 gramNormale prijs €17,95Normale prijsEenheidsprijs per€22,95Aanbiedingsprijs €17,95Bundelvoordeel 21% -
Kophuid Duo – Lam & Geit200 gramBundelvoordeel 13%Kophuid Duo – Lam & Geit
200 gramNormale prijs €9,45Normale prijsEenheidsprijs per€10,98Aanbiedingsprijs €9,45Bundelvoordeel 13%